RODO 2018

Szanowna/y Pani/Panie,

w związku z prowadzoną w przeszłości działalnością przez Firmę Handlową Drewno Sp. z o.o.  wyraziła/ł Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych również dla przyszłych działań, stąd posiadamy Pani/Pana dane osobowe w naszej bazie. W związku z rozpoczęciem obowiązywania ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. uprzejmie informujemy, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowa Drewno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z główną siedzibą w Łodzi ul. Rokicińska 142 92-412 Łódź. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: info@drewnofh.net .

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji przyszłych procesów na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (RODO Art. 6, ust.1, lit. a). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione dostawcom narzędzi wspierających procesy w Firmie Handlowej Drewno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania wyrażonej przez Panią/Pana zgody.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Jeżeli nie chce Pani/Pan abyśmy przetwarzali Pani/Pana dane osobowe w przyszłych działaniach uprzejmie prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: info@drewnofh.net

 

Z wyrazami Szacunku,

F.H. Drewno Sp. z o.o.