info@drewnofh.net

F.H. DREWNO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ROKICIŃSKA 142 , 92-412 ŁÓDŹ
NIP: 7250011669
REGON: 470079457

Siedziba firmy
F.H. "Drewno" Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź

tel: (42) 633 48 04
fax: (42) 632 73 32
sekretariat: sekretariat@drewnofh.eu
kadry: kadry@drewnofh.eu
księgowość: ksiegowosc@drewnofh.eu

Sklep (okucia meblowe)
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź

kierownik sklepu: (42) 672 68 09
tel: (42) 672 53 21
kom: (48) 601 318 137
czynna pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Wiktor Czajka: wiktor@drewnofh.eu
kierownik Robert Sarleja: (48) 605 244 087
mail: robert@drewnofh.eu
sprzedaż Marcin Kozub: marcin@drewnofh.eu

Sklep (okucia meblowe, produkty drzewne)
ul. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź

tel/fax: (42) 676 14 44
czynna pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Krzysztof Frankiewicz: krzysiek@drewnofh.eu

Sklep (okucia meblowe)
ul. Św. Teresy 91, 92-341 Łódź

kom: (48) 533 310 364
kom: (48) 533 310 366
kom: (48) 533 310 367
kom: (48) 607 735 460
czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
mail: akcesoria@drewnofh.eu

Hurtownia (Pfleiderer)
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź

tel: (42) 672 51 13
tel: (42) 674 43 66
kom: (48) 605 284 030
czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Zbigniew Kaca: (48) 693 405 073
mail: zbyszek@drewnofh.eu
Anna Kołodziejska: anna@drewnofh.eu
sprzedaż Damian Pietrzak: plytyrokicinska@drewnofh.eu
sprzedaż Dariusz Szklarz: plytyrokicinska1@drewnofh.eu

Hurtownia (Kronopol)
ul. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź

tel: (42) 676 13 13
fax: (42) 676 13 12
kom: (48) 601 937 643
czynna pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Marcin Bednarek: m.bednarek@drewnofh.eu
sprzedaż Wojciech Parulski: plytypilsudskiego@drewnofh.eu

Sobieradek (Punkt Sprzedaży detalicznej)
ul. Kasprzaka 4a, 91-078 Łódź

kierownik sklepu: (42) 634 24 74
kom: (48) 607 323 660
tel: (42) 634 24 90
czynna pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Maciej Stasinowski, Roman Janiec: sobieradek@drewnofh.eu

Transport
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź

tel: (42) 672 50 61
kierownik Janusz Kałczak: transport@drewnofh.eu
tel: (48) 607 328 330